Deluxe Jessica

Додаткова інформація

  • Тривалість: -
  • Вартість: -

   THE JESSICA SYSTEM - Унікальна система манікюру, яка принципово відрізняється від усіх існуючих. Вона включає в себе діагностику нігтьової пластини, а також елементи класичного, європейського, апаратного, термо-теплового манікюру, SPA-догляду.

   Манікюр DELUXE за системою JESSICA починається з нанесення на руки майстра, а потім на руки клієнта антибактеріального засобу Sanitizer JESSICA з триклозаном і алое.

        

    Найважливішим етапом процедури є діагностика нігтьової пластини клієнта, на підставі якої майстер підбирає засоби для процедури манікюру та засоби для домашнього догляду.

        

   Потім наноситься масло для кутикули PHENOMEN OIL, яке стимулює ріст здорових нігтів, надає їм еластичність, уповільнює ріст кутикули. У комбінації з кремом для кутикули Nourish є високоінтенсивним відходом для сухої кутикули. Також ідеально підходить для пом'якшення і зволоження сухих і грубих ділянок шкіри - ліктів, колін і стоп.
 

        


   Паличкою з апельсинового дерева наноситься терапевтичний крем для кутикули NOURISH - унікальна насичена формула якого містить оксид цинку, алантоїн, вітаміни А, Е і D. Живить, зволожує і покращує загальний стан кутикули. Уповільнює її ріст природним чином. Включений до складу Оксид Цинку часто використовується у фармацевтиці для лікування шкірних захворювань і дитячої косметики, оскільки володіє сильною захисною дією. Має антисептичні та бактерицидні властивості. Зменшує почервоніння і запалення. Виявляє легку стягуючу дію, завдяки чому формує гарну лінію кутикули, згортаючи її тонким акуратним джгутиком.

   Масажними круговими рухами втираються в кутикулу терапевтичні засоби. Потім щедро наноситься зволожуюча емульсія HAND & BODY MOISTURIZING EMULSION.

  Після нанесення доглядаючих і живлячих засобів, на руки надягають теплі термо-рукавиці JESSICA, завдяки яким, шкіра поглинає більше поживних і зволожуючих компонентів, стаючи більш м'якою і еластичною.

  За допомогою апарату Jessica Nail Care Machine, який був спеціально розроблений для JESSICA Cosmetics, обережно піднімаємо пластиковою насадкою кутикулу і стимулюємо кровообіг. Для видалення птеригію використовується льняний рушник. Потім проводиться розслабляючий і оздоровлюючий масаж рук.

 

          Після цього рука поміщається у ванночку з антибактеріальною рідиною для ванночки HAND & BODY BATH, яка не містить лугу. За допомогою щіточки майстер видаляє залишки крему і масла. Потім майстер додасть нігтям форму за допомогою пилочки, у відповідності з обраним типом нігтьової пластини довгими рухами в одну сторону.
  
  За допомогою індивідуально підібраних базових засобів або засобів-коректорів (залежно від типу нігтів клієнта) майстер створює на нігтях ідеально рівну поверхню для нанесення лаку.

Унікальні продукти з лінії базових засобів повертають до життя навіть сухі, пошкоджені або проблемні нігті. Після цього наноситься один з відтінків багатої палітри лаків JESSICA. Фірмовий засіб для закріплення манікюру Top PRIORITY від JESSICA допоможе захистити манікюр на довгий час. А верхнє покриття Brilliance додасть неперевершений блиск манікюру. Таке покриття тримається на нігтях до 10 днів. Результат - натуральні гарні нігті без використання штучних матеріалів.