Zen Spa Jessica

Додаткова інформація

  • Тривалість: -
  • Вартість: -

Педикюр Zen Spa від JESSICA
  Сьогодні у нігтьовій індустрії представлено безліч програм педикюру. І вибрати найкраще з усього різноманіття досить складно. Система ZenSpa лінії Jessica заснована на унікальній комбінації східної оздоровчої філософії ароматерапії і натуральних рослинних елементів з одного боку і сучасної західної технології ферментної терапії та іншого.
   

 Вся лінія препаратів включає один важливий інгредієнт - папаїн, протеолітичний фермент, який отримують із молочного соку зеленої папайї, відомої тим, що поглинає і розчиняє омертвілий епітелій, а також одночасно сприяє регенерації шкіри. Під час цього відбувається видалення сухого, неживого шару епітеліальних клітин, завдяки чому шкіра стає більш здоровою і оновленою, полегшуючи процеси детоксикації, кондиціювання та стимуляції кровообігу в ногах.

ZenSpa педикюр розрахований на вирішення проблем будь-якого віку. Щоб показати наскільки ефективна ця система, пропонуємо розглянути покрокову технологію педикюру:
 
1. Після видалення лаку майстер проводить діагностику нігтьової пластини і вибирає базовий засіб для кожного клієнта індивідуально.

2. Після цього ноги клієнта опускаються в теплу воду з додаванням засобу для ванночки, легка консистенція якого очищає, пом'якшує і дезодорує.
Можна вибрати різні аромати - імбир, зелений чай, цитрус та інші.
Імбир рекомендується для підняття енергії, припливу сил. Він підсилює кровопостачання шкіри. Тому не варто робити ванночку з імбиром пізно ввечері, якщо тільки клієнт не зібрався всю ніч танцювати на дискотеці. А ось ванночку з зеленим чаєм краще робити в другій половині дня і не варто робити перед напруженим робочим днем. Цитрус має антиоксидантну дію, глибоко зволожує, омолоджує шкіру. Рекомендується для сухої, вікової шкіри.
 
3. Потім наноситься гель для розм'якшення кутикули (тримати 1 хвилину).
Шкіра кутикули акуратно розм'якшується і віддаляється за допомогою ніжного гелю. Екстракт алое зволожує шкіру і надає протизапальну дію.
  
4. За допомогою Nail Care Machine майстер обробляє кутикулу і бічні валики. За допомогою зволоженого лляного рушника круговими рухами видаляється птеригій.

5. Потім майстер наносить велику кількість крему-суфле по всій поверхні стопи до щиколотки. Для дуже сухих місць, потрісканих п'ят, натоптишів, використовується інтенсивний загоюючий крем на соку папайї. Молочний сік папайї по своїй дії схожий на шлунковий сік. Він добре розщеплює епітелій, сприяє розм'якшенню затвердінь на шкірі і омертвілих тканинах.
 
6. Для отримання найбільшого ефекту на ноги клієнта одягають термо-чобітки на 5-10 хвилин. Потім проводиться масаж ніг до коліна, розподіляючи залишки крему.
  
7. Після цього майстер наносить ензимний скраб, і за допомогою спеціальної грубої рукавички енергійно масажує стопи. Ензимний скраб включає в себе молочний сік папайї і комплекс фруктових кислот, які працюють у взаємодії з натуральними пом'якшувачами, жожоба і алое, утворюючи неабразивний скраб, що видаляє сухі, грубі мозолі, омертвілі частинки шкіри.

8. Якщо необхідно, на проблемні ділянки наноситься сіль з АХА-кислотами, яка застосовується для розм'якшення і видалення більш грубих мозолів і омертвілої шкіри.
Сіль виготовлена із застосуванням ароматичних масел і вівсяних висівок - природної люфи - щоб чарівним чином відполірувати найбільш суху і розтріскану поверхню ступнів.

9. Потім шліфувальною насадкою машинки майстер обробляє стопи, особливу увагу приділяючи проблемним зонам.
 
10. Після цього наноситься глиняна маска в достатній кількості на ступні та щиколотки. Ця маска сприяє звуженню пор і необхідна на завершальному етапі догляду. Маска з двома ароматами - з імібирем і ментолом.

11. Для поліпшення догляду та зволоження, ноги поміщають в термо-чобітки на 5 хвилин.

12. Потім наноситься декоративний лак JESSICA.


Останній штрих - дезодоруючий спрей між пальців і на ступні ніг, який загоює проблемні місця.